UCZNIOWIE SP NR 1 W SULEJOWIE NA MECZU SKRY W LIDZE MISTRZÓW

3 kwietnia uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wzięli udział w wyjeździe na mecz półfinału ligi mistrzów, który odbył w łódzkiej Atlas Arenie. W roli gospodarza tego spotkania wystąpiła Skra Bełchatów mierząc się z renomowaną włoską drużyną Lube Cucine Civitanova. Nasza Szkoła otrzymała bilety na to wydarzenie od Skry Bełchatów w nagrodę za udział w turnieju „Orlikowa Liga Mistrzów”. Niestety pomimo dopingu ze strony naszych uczniów nie udało się drużynie z Bełchatów, a wygrać choćby jednego seta. Opiekunami młodzieży podczas meczu byli Grażyna Ryszka i Łukasz Nojek.

Opracował Łukasz Nojek

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Wycieczki, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.