WYJĄTKOWY SPEKTAKL!

W dniu 7 maja 2019r. uczniowie klas szóstych, siódmych i ósmych Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wraz z opiekunkami: p. Iwoną Biskupską, p. Wandą Gemel i Bożeną Pawlik mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu artystycznym jakim był spektakl teatralny ,,Pan Tadeusz”. Przedstawienie zrealizowane na kanwie naszej epopei narodowej ukazywało bogactwo gatunkowe utworu Adama Mickiewicza, jego wielowymiarowość i piękno. Treść dzieła zawarta została w 12 scenach –obrazach. Widzowie mogli podziwiać doskonały kunszt aktorski, fantastyczne kostiumy i dekoracje. Forma przekazu pełna była humoru mieszającego się z liryzmem. Mamy nadzieję, że zachwycający spektakl stanie się inspiracją do sięgnięcia po lekturę.

mgr Bożena Pawlik

Ten wpis został opublikowany w kategorii Wycieczki, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.