KONKURS RECYTATORSKI

15 maja 2019r w Miejskim Ośrodku Kultury w Sulejowie odbył się konkurs recytatorski „Świerszczykowe wierszyki”. Szkołę Podstawową nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie reprezentowali uczniowie klas zerowych:
-Maria Szpiegowska, uczennica klasy 0a
– Jan Kacprzyk, uczeń klasy 0c.
Marysia przygotowała wiersz Jana Brzechwy pt. „Ślimak”, natomiast Jaś recytował wiersz pt. „Sowa”. Uczniowie po raz pierwszy reprezentowali szkołę na zewnątrzszkolnym konkursie i spisali się przy tym na medal. Włożyli dużo pracy i zaangażowania, aby zaprezentować się jak najlepiej. Mamy nadzieję, że to dopiero początek ich scenicznych zmagań , i że jeszcze wielokrotnie będziemy mogli podziwiać ich na scenie. Serdecznie gratulujemy dzieciom występów. Jednocześnie składamy serdeczne podziękowania rodzicom za pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu.