SP NR 1 SULEJÓW NAJLEPSZA W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM W PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW

„Jedynka” wygrała zawody wojewódzkie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej chłopców, które rozgrywane były w Szadkowicach 22 maja. W rywalizacji wzięło udział pięć szkół, które zostały podzielone na dwie grupy. W grupie A rywalizowały szkoły z Opoczna, Tomaszowa Mazowieckiego i Brzezin, zaś w grupie B grał Sulejów i Wiśniowa Góra.
Wyniki:
Grupa A
Opoczno – Brzeziny 4-0
Tomaszów- Opoczno 2-7
Tomaszów- Brzeziny 2-1
Grupa B
Sulejów- Wiśniowa Góra 4-1
Bramki dla Sulejowa: Maciej Biernacki x2 i Bartosz Marchewka x2
Mecz o III miejsce
Wiśniowa Góra- Tomaszów 2-2 karne 3-4
Finał
Sulejów- Opoczno 2-1
Bramki x2 Bartosz Marchewka
Skład SP nr 1 Sulejów : Markiewicz Dawid, Paszewski Piotr, Marcinkowski Dawid, Śniady Jakub, Biernacki Maciej, Marchewka Bartosz, Banasik Kacper, Kowalski Piotr, Pastuszka Jakub, Szczypiorski Adrian. Opiekun Łukasz Nojek.
Uczniowie z Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejowie będą reprezentować powiat piotrkowski na finale wojewódzkim 11 czerwca w Pajęcznie.