WYCIECZKA DO OSADY LEŚNEJ W KOLE

W czwartek 06 czerwca najmłodsi uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie – klasy: 0a, 0b, 0c uczestniczyli w wycieczce do Osady Leśnej w Kole. Dzieci mogły osobiście zobaczyć z bliska dzikie zwierzęta, których nie spotyka się zwykle na co dzień. Widziały m.in. dziki, sarny, lisy, sowę i orlika. Uczniowie nie tylko mogli przyjrzeć się z bliska zwierzętom, ale także nauczyły się o nich wielu ciekawych rzeczy. Największe jednak zainteresowanie wśród uczestników wycieczki wzbudził młody łoś, który chodził swobodnie między nimi. Dzieci mogły go pogłaskać, widziały także jak jego opiekun karmi go mlekiem z butelki. Dużą frajdą dla dzieci było także ognisko, na którym zajadały kiełbaski. Serdecznie dziękujemy za pomoc i fantastyczne przygotowanie wycieczki rodzicom, a szczególnie Państwu Monice i Rafałowi Urbańskim, którzy zadbali o każdy szczegół, aby dzieci wróciły z wycieczki zadowolone i uśmiechnięte.