NARESZCIE WAKACJE

Mszą świętą w Kościele św. Floriana rozpoczęło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Swoją obecnością zaszczycili nas Przewodniczący Rady Miejskiej Bartosz Borkowski wraz z Radnym Marcinem Gadomskim oraz Ksiądz Kanonik Leszek Druch a także Zarząd Rady Rodziców w osobach Przewodniczącej Pani Joanny Nowak, Skarbnika Pani Moniki Serafin oraz Członka Zarządu Pani Anny Stachacz.
Nagrodę, rower ufundowany przez Radę Rodziców, za najlepsze wyniki w nauce w szkole ze średnią 5,55 otrzymała uczennica klasy VIb Amelka Nowak. Spływ kajakowy za najlepszą średnią wśród klas 4,63 otrzymała klasa IVc. Wychowawcą klasy jest Pan Daniel Bajon. Nagrody dla najlepszych uczniów w poszczególnych rocznikach ufundowali i wręczyli Przewodniczący Rady Miejskiej Bartosz Borkowski wraz z Radnym Marcinem Gadomskim.
Nareszcie wakacje…wszystkim uczniom życzymy wypoczynku pełnego niezapomnianych wrażeń, bezpiecznego i radosnego.

Choreografię tańca ułożyła i dzieci przygotowała p. mgr Grażyna Ryszka.