JUNIORZY SKALNIKA NAJLEPSI NA PLAŻY W BEACH SOCCERA

4 sierpnia na boisku plażowym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sulejowie odbył się turniej piłki nożnej plażowej „Pepcolandia Beach Soccer”, w którym udział wzięło 6 zespołów. Oprócz gospodarzy w turnieju wzięły udział drużyny z Łodzi, Niewiadowa, Sulmierzyc i Łyszkowic k. Łowicza. Turniej rozpoczął krótką przemową Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski. Organizatorami turnieju byli Skalnik Sulejów i Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Najlepszą drużyną okazali się gospodarze ze Skalnika Sulejów. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Laktozy Łyszkowice, a trzecie Szkoła Gortata z Łodzi. Wyniki turnieju:
Skalnik I Sulejów- Skalnik II Sulejów 3-3
WNS Gortat Łódź- AP Laktoza Łyszkowice 0-5
Skalnik I Sulejów- Stal Niewiadów 6-0
WNS Gortat Łódź- Unia Sulmierzyce 3-2
Stal Niewiadów- Skalnik II Sulejów 2-1
Unia Sulmierzyce- AP Laktoza Łyszkowice 0-7
WNS Gortat Łódź- Skalnik II Sulejów 2-0
Stal Niewiadów- Unia Sulmierzyce 2-1
Skalnik I Sulejów- AP Laktoza Łyszkowice 3-1
WNS Gortat Łódź- Stal Niewiadów 3-2
Unia Sulmierzyce- Skalnik II Sulejów 1-3
Skalnik I Sulejów- WNS Gortat Łódź 7-0
AP Laktoza Łyszkowice- Skalnik II Sulejów 2-0
Skalnik I Sulejów- Unia Sulmierzyce 2-0
Stal Niewiadów- AP Laktoza Łyszkowice 0-4
Tabela
1. Skalnik I Sulejów 13 21-4
2. AP Laktoza Łyszkowice 12 19-3
3. WNS Gortat Łódź 7 8-16
4. Stal Niewiadów 6 6-15
5. Skalnik II Sulejów 4 7-10
6. Unia Sulmierzyce 0 5-16
Najlepszym strzelcem turnieju został Mateusz Nojek Skalnik I Sulejów z imponującym wynikiem 17 bramek w 5 meczach. Najlepszy zawodnik turnieju to Mikołaj Pędzich z AP Laktoza Łyszkowice, zaś najlepszym bramkarzem został Tomasz Kędzierski z Szkoły Gortata.
Skład najlepszego zespołu turnieju- Skalnik I Sulejów: Dawid Markiewicz, Przemysław Lassota, Mateusz Nojek, Dawid Marcinkowski, Jarosław Bandos, Piotr Paszewski, Patrycja Marcinkowska i Dawid Kowalski. Trenerem zespołu był Łukasz Nojek. Kierownik Tomasz Marcinkowski.