SKALNIK SULEJÓW WYGRYWA PEPCOLANDIA BEACH SOCCER DLA ROCZNIKA 2007

11 sierpnia na boisku plażowym przy Szkole Podstawowej nr 1 w Sulejowie odbył się turniej piłki nożnej plażowej „Pepcolandia Beach Soccer” dla rocznika 2007 i młodszych, w którym udział wzięło 5 zespołów. Oprócz gospodarzy w turnieju wzięły udział drużyny z Wolborza, Łodzi i Opoczna. Organizatorami turnieju byli Skalnik Sulejów i Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie przy udziale Urzędu Miasta.
Najlepszą drużyną okazali się zawodnicy Skalnika Sulejów. Drugie miejsce zajęli zawodnicy Ceramiki Opoczno, a trzecie Szczerbiec Wolbórz.
Wyniki:
Skalnik Sulejów – Szczerbiec Wolbórz 4-1
SMS Łódź I- SMS Łódź II 2-1
Skalnik Sulejów – Ceramika Opoczno 6-1
SMS Łódź I- Szczerbiec Wolbórz 1-4
SMS Łódź II- Ceramika Opoczno 0-4
SMS Łódź I- Skalnik Sulejów 0-8
Ceramika Opoczno- Szczerbiec Wolbórz 4-3
Skalnik Sulejów – SMS Łódź II 6-3
SMS Łódź I – Ceramika Opoczno 2-3
SMS Łódź II- Szczerbiec Wolbórz 2-3
Tabela:
1.Skalnik Sulejów 12 ptk 24-5 br
2.Ceramika Opoczno 9 ptk 12-11 br
3.Szczerbiec Wolbórz 6 ptk 11-11 br
4.SMS I Łódź 3 ptk 5-16
5.SMS II Łódź 0 ptk 6-15
Najlepszym zawodnikiem turnieju został Filip Kiełb z Szczerbca Wolbórz, zaś najlepszym bramkarzem został Antoni Figurski z SMSu Łódź. Najlepszym strzelcem turnieju został Dorian Pardel ze Skalnika Sulejów zdobywca 11 goli.
Skalnik Sulejów skład: Biernacki Marcel, Moliński Wiktor, Pardel Dorian, Pyzia Olivier, Sarlej Mateusz, Twardowski Maksymilian, Ściepłek Szymon, Król Kacper, Ciołkowski Maksymilian. Trener Jarosław Sarlej. Kierownik Marcin Sarlej.
Opracowanie Łukasz Nojek