W DNIACH 11 – 18.08.2019R. GOŚCILIŚMY DZIECI I MŁODZIEŻ ZE SŁAWUTY

W dniach 11 – 18.08.2019r. gościliśmy dzieci i młodzież ze Sławuty na Ukrainie. Zaplanowanych było wiele atrakcji, które ze względy na sprzyjająca pogodę udało się nam zrealizować, i tak goście uczestniczyli w spływie kajakowym Rzeką Pilicą, zwiedzali Kraków i bawili się w Energylandii, w MOK -u oglądali występ zespołu ludowego „Piliczanie”, wspólnie śpiewali oraz uczestniczyli w warsztatach rękodzieła, zwiedzali Opactwo Cystersów na Podklasztorzu, bawili się na festynie z okazji Święta Miasta i Gminy Sulejów na „Polance”, zwiedzali Zamek Królewski w Piotrkowie Trybunalskim oraz przechadzali się Szlakiem Wielu Kultur. Bawili się i integrowali z młodzieżą ze Szkoły Podstawowej Nr 1 im. Jana Pawła II. Serdeczne podziękowania wszystkim za pomoc w organizacji i realizacji programu pobytu.