„BEZPIECZNA DROGA DO I ZE SZKOŁY”

W dniu 05.09.2019 roku przeprowadzona została akcja „Bezpieczna droga do i ze szkoły”. Akcja przeprowadzona została pod patronatem Starostwa Powiatowego i Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Działania skierowane były do pieszych uczestników ruchu drogowego dla zwiększenia bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły. Funkcjonariusze Policji i pracownicy Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim wręczali dzieciom, rodzicom i opiekunom kamizelki odblaskowe. Naszymi gośćmi byli: Podinsp. Krzysztof Skrobek Naczelnik wydziału Ruchu Drogowego KMP w Piotrkowie Trybunalskim, asp. Ilona Sidorko Oficer prasowy KMP w Piotrkowie Trybunalskim, Dagmara Moscinska z Zespołu Komunikacji Społecznej Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim, Karolina Cubała inspektor w Wydziale Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim, Magda Pawłowska z Wydziału Zarządzania Kryzysowego Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim.