CHŁOPCY Z SP NR 1 IM. JANA PAWŁA II W SULEJOWIE W FINALE WOJEWÓDZKIM TYMBARKU

21 października na boisku orlik przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II odbyły się eliminacje powiatu piotrkowskiego w turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Awans do etapu wojewódzkiego wywalczyły w poszczególnych kategoriach wiekowych następujące drużyny: chłopcy U-12- SP nr 1 w Sulejowie i dziewczęta U-12- SP Baby.
Poszczególne wyniki:
U-12 Chłopcy
Gmina Grabica- SP Ręczno 2-0
SP nr 1 Sulejów- SP Gorzkowice 4-3
SP Ręczno- SP Gorzkowice 1-2
Gmina Grabica- SP nr 1 Sulejów 3-3
SP Ręczno- SP nr 1 Sulejów 0-5
SP Gorzkowice- Gmina Grabica 0-3
Tabela
1. SP nr 1 Sulejów 7 12-6
2. Gmina Grabica 7 8-3
3. SP Gorzkowice 3 5-8
4. SP Ręczno 0 1-9
Skład SP nr 1 Sulejów: Szkatulski Filip, Pyzia Olivier, Król Kacper, Kuźnia Filip, Olczyk Dawid, Malarz Mateusz, Michalak Cyprian, Chwedoruk Denis, Albin Michał, Kiełtyk Jakub, Ciołkowski Marcel, Franczak Szymon i Kołek Oliwier. Trener Łukasz Nojek
U-12 Dziewczęta
SP nr 1 Sulejów- SP Baby 1-2
Tabela
1. SP Baby 3 2-1
2. SP nr 1 Sulejów 0 1-2
Skład SP nr 1 Sulejów: Marlena Domaradzka, Paulina Dzianach, Nadia Papiernik, Oliwia Natkańska, Nela Budkowska, Martyna Piechura, Aleksandra Bojarczuk, Nela Nowak i Anna Domańska. Trener Łukasz Nojek