PODWÓJNE VICE MISTRZOSTWO POWIATU W UNIHOKEJU IGRZYSK DZIECI DLA SP 1 SULEJÓW

W dniu 31 października w Łęcznie odbyły się zawody unihokeja dziewcząt i chłopców rocznika 2007 i młodsi. W Gminie Sulejów do rywalizacji przystąpiły tylko dwie szkoły tj. gospodarz zawodów SP Łęczno i SP nr 1 w Sulejowie. Wyniki:

Dziewczęta:
SP Łęczno-SP nr 1 Sulejów 0-7

Chłopcy:
SP Łęczno- SP nr 1 Sulejów 1-4

Awans do dalszego etapu wywalczyły obie drużyny z Sulejowa. W rywalizacji powiatowej, która odbyła się w Łękach Szlacheckich 5 i 6 października Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulejowie osiągała następujące rezultaty:

Dziewczęta
SP Baby- SP 1 Sulejów 0-1
SP Baby- SP Łęki Szlacheckie 0-5
SP 1 Sulejów- SP Łęki Szlacheckie 0-3

Tabela
1. SP Łęki Szlacheckie 4 8-0
2. SP nr 1 Sulejów 2 1-3
3. SP Baby 0 0-6

Chłopcy
SP Baby- SP 1 Sulejów 0-4
SP Baby- SP Łęki Szlacheckie 0-9
SP 1 Sulejów- SP Łęki Szlacheckie 0-8

Tabela
1. SP Łęki Szlacheckie 4 17-0
2. SP Sulejów nr 1 2 4-8
3. SP Baby 0 0-13
Skład dziewcząt: Andrzejczyk Nadia, Balasińska Nikola, Cejnuk Snadra, Domaradzka Marlena, Kędziora Sonia, Kuśmierska Alicja, Lange Maja, Miłak Paulina, Papiernik Oliwia.
Opiekun Janu Maciej.

Skład chłopców: Adrjan Jakub, Biernacki Marcel, Bojarczuk Wiktor, Chwedoruk Denis, Ciołkowski Maksymilian, Kiełtyk Jakub, Kołek Oliwier, Król Kacper, Pardel Dorian, Podlewski Remigiusz, Pyzia Olivier, Szkatulski Filip, Twardowski Maksymilian, Wiórek Jakub i Warych Mikołaj.

Opiekun Nojek Łukasz.