DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR1 IM. JANA PAWŁA II W SULEJOWIE

W dniu 25 listopada 2019r.uczniowie klas 0-IV Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie świętowali Dzień Pluszowego Misia. Impreza została przygotowana przez Bibliotekę Szkolną.
W krótkiej części artystycznej wystąpiły uczennice klasy IV A. Odbyła się ona na sali gimnastycznej na czwartej godzinie lekcyjnej.
W trakcie uroczystości dzieci poznały historię pluszowego misia, bohaterów książek i bajek o misiach, a także miały okazję zaprezentować swoje umiejętności w różnego rodzaju konkursach. Zerówki w konkursie wokalnym, pierwsze klasy -recytatorskim, drugie w plastycznym zaś trzecie w literackim. Wszyscy uczniowie zostali wspaniale przygotowani przez swoje wychowawczynie, co zaowocowało pięknym występem. Nagrodą za udział były słodycze ufundowane przez p. Dyrektor oraz dyplomy przygotowane przez szkolną Bibliotekę. Uroczystość, wzbogacona prezentacją multimedialną była dla dzieci bardzo atrakcyjna. Konkursy stwarzały możliwość promocji talentów. Na koniec wszyscy uczestnicy mogli bawić się na misiowej dyskotece.
Dzień Pluszowego Misia stał się doskonałą okazją do wspaniałej zabawy, i upowszechniania czytelnictwa wśród najmłodszych uczniów naszej szkoły.

mgr Bożena Pawlik