SUKCES PIŁKAREK RĘCZNYCH SP1 SULEJÓW W IGRZYSKACH DZIECI SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

Po zwycięstwie w zawodach piłki ręcznej dziewcząt na szczeblu gminy, które odbyły się 19.11.19 w Łęcznie z udziałem drużyn SP1 Sulejów, SP Włodzimierzów, SP Witów oraz SP Łęczno, nasza drużyna odniosła duży sukces wygrywając finałowy turniej o mistrzostwo powiatu piotrkowskiego.
W finale powiatowym, który odbył się 29.11.19 w Gomulinie brały udział zespoły ze szkół: SP1 Sulejów, SP Czarnocin, SP Golesze, SP Wola Krzysztoporska, SP Szydłów, SP Moszczenica, SP Straszów.
Nasza drużyna, która tym samym wywalczyła awans do zawodów półfinałowych województwa łódzkiego grała w następującym składzie: Marlena Domaradzka, Sandra Cejnuk, Sonia Kędziora, Paulina Miłak, Oliwia Papiernik, Alicja Kuśnierska, Nadia Andrzejczyk, Nikola Balasińska, Paulina Dzianach. Opiekunem drużyny jest Maciej Janu.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.