III MIEJSCE W PÓŁFINALE WOJEWÓDZKIM W PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

4 grudnia 2019 roku w SP nr 1 w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się półfinały województwa łódzkiego w piłce ręcznej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci. Do zawodów przystąpiły 3 zespoły ze szkoły: z Sulejowa, Koluszek i z Tomaszowa.
Turniej rozegrano systemem każdy z każdym. W pierwszym meczu gospodarze pokonali naszą drużynę 9:2. Kolejne bardzo zacięte i wyrównane starcie z Koluszkami zakończyło się remisem 1:1. O naszym zwycięstwie zdecydowały rzuty karne (1:0). Niestety w kolejnym spotkaniu Tomaszów Mazowiecki niespodziewanie przegrał z reprezentacją Koluszek 6:7 i nasze szczypiornistki zajęły ostatecznie III miejsce. Pocieszeniem jest fakt, że nasze dziewczęta wcześniej pokonały zwycięzcę półfinału, a cała rywalizacja sportowa przebiegła na wyrównanym poziomie. Brawo dziewczyny!
Skład drużyny: Domaradzka Marlena, Cejnuk Sandra, Kędziora Sonia, Andrzejczyk Nadia, Balasińska Nikola, Kuśmierska Alicja, Papiernik Oliwia, Dzianach Paulina, Miłak Paulina i Lange Maja.