MIKOŁAJKI NA SPORTOWO

10 grudnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Mikołajkowym Turnieju w Mini Piłkę Siatkową Szkół Podstawowych o Puchar Starosty Powiatu Piotrkowskiego. Zawody odbyły się w hali sportowej w Moszczenicy, a startowały drużyny z miejscowości: Golesze, Grabica, Jarosty, Dąbrowa nad Czarną, Parzniewice, Trzepnica, Srock, Sulejów i Moszczenica. Rywalizacja przebiegała w dwóch grupach wiekowych: klasy V-VI i VII-VIII w kategorii debel (chłopak + dziewczyna). W grupie klas młodszych Puchary Starosty i I miejsce wywalczył nasz debel Sonia Kędziora i Dorian Pardel. Emocjonujący pojedynek o III miejsce rozegrali nasi zawodnicy Pyzia Olivier i Alicja Kuśmierska, którzy przegrali jednym punktem w tie – breaku z zespołem ze SP Golesze. Uczniowie z klas starszych w swoich grupach zajęli miejsca III. Wszyscy uczestnicy otrzymali mikołajkowe upominki, zwycięzcy dodatkowo puchary, a zmagania sportowe przebiegły w miłej i sympatycznej atmosferze. Skład debli kl. V-VI: Pardel Dorian – Kędziora Sonia, Pyzia Olivier – Kuśmierska Alicja, Twardowski Maksymilian – Cejnuk Sandra, Ciołkowski Maksymilian – Balasińska Nikola, Szkatulski Filip – Lange Maja. Skład debli kl. VII-VIII: Kowalski Piotr – Sianos Joanna, Konieczny Dominik – Misztela Wiktoria, Piechura Kacper – Ściubeł Patrycja, Morawski Tobiasz – Ptak Patrycja.