„GRAMY DLA KRYSTIANA”

Dużym zainteresowaniem cieszył się rozegrany w dniu 28.12.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie Turniej Charytatywny par mieszanych w piłkę siatkową „Gramy dla Krystiana”. Turniej zorganizowany był w szczytnym celu z inicjatywy zawodnika UKS „FUKS” Sulejów Kamila Nowakowskiego przy pomocy Zarządu UKS „FUKS” Sulejów oraz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. W turnieju udział wzięło 15 par. W fazie zasadniczej zespoły grały systemem „każdy z każdym”, turniej rozgrywany był w trzech grupach. Z każdej grupy do finałowej szóstki awansowały po dwie drużyny. W fazie finałowej zespoły grały systemem „każdy z każdym” a klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
1 miejsce „TREFNISIE” w składzie Malwina Chuda, Szymon Zielonka,
2 miejsce „TEAM KS” w składzie Sandra Śpiewak, Kacper Purgał,
3 miejsce „TEAM PYTKI” w składzie Justyna Pytka, Hubert Pytka,
4 miejsce „GORDONKI” w składzie Klaudia Gwarda, Kamil Nowakowski,
5 miejsce ex aequo „GUMISIE” w składzie Kamila Wójcik, Jakub Stanihauzer
„SPIRIT TEAM” w składzie Olga Wrońska, Matek Trenda.
Organizatorzy serdecznie dziękują za udział i wsparcie tak szlachetnego celu jakim była pomoc dla Krystiana Pełki . Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal.