“GRAMY DLA KRYSTIANA”

Dużym zainteresowaniem cieszył się rozegrany w dniu 28.12.2019 roku w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie Turniej Charytatywny par mieszanych w piłkę siatkową “Gramy dla Krystiana”. Turniej zorganizowany był w szczytnym celu z inicjatywy zawodnika UKS “FUKS” Sulejów Kamila Nowakowskiego przy pomocy Zarządu UKS “FUKS” Sulejów oraz Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. W turnieju udział wzięło 15 par. W fazie zasadniczej zespoły grały systemem “każdy z każdym”, turniej rozgrywany był w trzech grupach. Z każdej grupy do finałowej szóstki awansowały po dwie drużyny. W fazie finałowej zespoły grały systemem “każdy z każdym” a klasyfikacja końcowa wyglądała następująco:
1 miejsce “TREFNISIE” w składzie Malwina Chuda, Szymon Zielonka,
2 miejsce “TEAM KS” w składzie Sandra Śpiewak, Kacper Purgał,
3 miejsce “TEAM PYTKI” w składzie Justyna Pytka, Hubert Pytka,
4 miejsce “GORDONKI” w składzie Klaudia Gwarda, Kamil Nowakowski,
5 miejsce ex aequo “GUMISIE” w składzie Kamila Wójcik, Jakub Stanihauzer
“SPIRIT TEAM” w składzie Olga Wrońska, Matek Trenda.
Organizatorzy serdecznie dziękują za udział i wsparcie tak szlachetnego celu jakim była pomoc dla Krystiana Pełki . Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal.