CHŁOPCY SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM JANA PAWŁA II W SULEJOWIE NAJLEPSI W POWIECIE PIOTRKOWSKIM W PIŁCE SIATKOWEJ IGRZYSK DZIECI

29 stycznia w Witowie odbyły się eliminacje gminne w piłce siatkowej chłopców rocznika 2007 i młodsi, w których udział wzięły cztery szkoły: SP Witów, SP Włodzimierzów, SP Łęczno i SP 1 Sulejów. „Jedynka” uzyskała następujące wyniki:
SP 1 Sulejów- SP Łęczno 2-0
SP 1 Sulejów- SP Witów 2-0
SP 1 Sulejów- SP Włodzimierzów 2-1
Tabela
1. SP 1 Sulejów 6 pkt
2. SP Włodzimierzów 4 pkt
3. SP Witów 2 pkt
4. SP Łeczno 0 pkt
4 lutego w Moszczenicy odbyły się mistrzostwa powiatu piotrkowskiego, do którego awans z Gminy Sulejów uzyskali przedstawiciele Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejowie. Do udziału w zawodach udział wzięło sześć zespołów: SP Moszczenica, SP 1 Sulejów, SP Wola Kamocka, SP Golesze, SP Parzniewice i SP Mierzyn. Drużyny rozgrywały swoje mecze na trzech boiskach systemem każda z każdą. Uczniowie z Sulejowa osiągnęli następujące wyniki:
SP 1 Sulejów- SP Mierzyn 2-0
SP 1 Sulejów- SP Parzniewice 2-1
SP 1 Sulejów- SP Moszczenica 0-2
SP 1 Sulejów- SP Wola Kamocka 2-0
SP 1 Sulejów- SP Golesze 2-0
Tabela
1. SP 1 Sulejów 8 pkt s 8-3
2. SP Parzniewice 8 pkt s 9-5
3. SP Moszczenica 6 pkt s 8-4
4. SP Wola Kamocka 6 pkt s7-5
5. SP Mierzyn 2 pkt 3-8
6. SP Golesze 0 pkt 0-10
Skład drużyny: Dorian Pardel, Olivier Pyzia, Maksymilian Twardowski, Julian Zawadzki, Remigiusz Podlewski, Marcel Biernacki, Jakub Kiełtyk, Filip Szkatulski, Piotr Woźniakiewicz, Dawid Antosik, Maksymilian Ciołkowski, Olivier Kołek, Filip Radomiak i Dariusz Antosik. Trener: Łukasz Nojek