SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 IM. JANA PAWŁA II W SULEJOWIE MISTRZEM POWIATU PIOTRKOWSKIEGO.

Reprezentacja dziewcząt rocz. 2007 i mł. w piłce siatkowej Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie zajęła I miejsce w zawodach na szczeblu gminnym rozegranych w dniu 28.01.2020r. w Witowie. Dziewczęta z SP1 Sulejów pokonały SP Witów, SP Łęczno i SP Włodzimierzów i awansowały do zawodów powiatowych.
W mistrzostwach powiatu piotrkowskiego, które odbyły się w Moszczenicy w dniu 03.02.2020r. nasza drużyna zajęła również I miejsce pokonując SP Rozprza , SP Boryszów, SP Golesze oraz gospodarzy SP Moszczenica. Tym samym dziewczęta z SP1 Sulejów wywalczyły awans do półfinału woj. łódzkiego, które odbędą się 12.02.2020r w Tomaszowie Mazowieckim. Skład reprezentacji SP 1 Sulejów: Andrzejczyk Nadia, Balasińska Nikola, Cejnuk Sandra, Domaradzka Marlena, Kędziora Sonia, Kuśmierska Alicja, Lange Maja, Miłak Paulina, Papiernik Oliwia, Natkańska Oliwia.