III MIEJSCE REPREZENTACJI CHŁOPCÓW

III miejsce reprezentacji chłopców
ze Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie
w zawodach w piłkę nożną halową powiatu piotrkowskiego

6 lutego w Łęcznie odbyły się gminne zawody w piłce nożnej halowej chłopców rocznika 2009 i młodsi. W zawodach wzięły udział trzy szkoły: Łęczno, Włodzimierzów i SP1 Sulejów. Zawodnicy „Jedynki” wygrali z SP Włodzimierzów 6-3, a z gospodarzem zawodów SP Łęczno 2-0. Tym samym wywalczyli awans do zawodów powiatowych.
Zawody powiatowe odbyły się 11 lutego w Moszczenicy. W rywalizacji udział wzięło
6 drużyn: Moszczenica, Rozprza, Szynczyce, Sulejów, Gorzkowice i Wola Kamocka. Chłopcy
z Sulejowa grali w grupie z Gorzkowicami ( wygrana 3-1) i z Szynczycami (remis 1-1).
W półfinale trafili na gospodarzy z Moszczenicy (remis 2-2), a o zwycięstwie decydowały rzuty karne lepiej wykonywała Moszczenica (k. 2-1). W meczu o trzecie miejsce z Gorzkowicami znów padł remis tym razem 1-1, ale w karnych udało się wygrać zawodnikom Sulejowa.
Skład drużyny: Cyprian Bogusławski, Filip Kuźnia, Seweryn Gawin, Mateusz Malarz, Dawid Olczyk, Cyprian Michalak, Michał Albin, Piotr Chodzicki, Jakub Błaszczyk i Miłosz Kędzierski. Opiekun Łukasz Nojek.