SPOTKANIE ODDZIAŁU SPORTOWEGO SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W SULEJOWIE IM. JANA PAWŁA II Z REPREZENTANTAMI POLSKI W PIŁCE RĘCZNEJ.

19 lutego 20202 roku w Witowie uczniowie klasy IV a oddziału sportowego ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Sulejowie im. Jana Pawła II mieli okazję poznać kadrowiczów reprezentacji Polski w piłce ręcznej. Głównymi postaciami tego wydarzenia byli Sławomir Szmal i Radosław Wasiak.
Każdy z kibiców zna Sławomira Szmala, który strzegł bramki w kadrze prawie 300 razy zdobywając trzy medale Mistrzostw Świata. Drugim bohaterem spotkania z młodzieżą z Gminy Sulejów był Radosław Wasiak obecny dyrektor sportowy najlepszej polskiej drużyny Vive Kielce, w przeszłości gracz tego klubu i reprezentant naszego kraju( ponad 100 występów).
Podczas spotkania młodzi sportowcy poznali sylwetki piłkarzy, ich rady i sugestie dla młodych sportowców, odpowiadali na pytania dzieci, przeprowadzili trening pokazowy, a na koniec każdy mógł odebrać autograf od swojego idola i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.