DRODZY CZYTELNICY!

Informujemy, że od dnia 25 marca 2020 roku na Facebooku działa grupa Biblioteka SP1 Sulejów. Jednym z celów działań grupy jest propagowanie czytelnictwa, a co się z tym wiąże wymiana doświadczeń czytelniczych. Grupa, na dzień 22 kwietnia, liczy sobie 128 członków. Są nimi uczniowie, nauczyciele, rodzice, absolwenci oraz miłośnicy książek. Dołączyć może każdy, kto interesuje się literaturą. Działalność grupy polega przede wszystkim na promocji czytelnictwa poprzez prezentacje ciekawych lektur, konkursy, zabawy, quizy, prezentowanie interesujących wydarzeń artystycznych oraz spotkań z pisarzami i ludźmi kultury. W galerii grupy zamieszczamy również wspomnienia z naszych szkolnych wycieczek i różnego rodzaju uroczystości. Zapraszamy do nas wszystkich miłośników czytania. Z niecierpliwością czekamy na Wasze posty i mamy nadzieję, że działalność grupy będzie dobrym sposobem na przetrwanie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie.
Biblioteka Szkolna