zRęcznie kręcimy na piasku

Ogłaszamy nabór do treningów z piłki ręcznej.
Zapraszamy wszystkie chętne dzieci z Naszej Szkoły z roczników 2006-2008 do udziału w zajęciach z piłki ręcznej na piasku. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie dostała się do projektu sportowego „zRęcznie kręcimy na piasku”, który jest wspierany przez Ministerstwo Sportu w ramach programu „Sport Wszystkich Dzieci”. Zajęcia z piłki ręcznej będą odbywać się będą dwa razy w tygodniu we wtorki i czwartki w godzinach 15.00-17.00 przez najbliższe cztery miesiące. Zajęcia są bezpłatne, a liczba miejsc jest ograniczona. Warunkiem do udziału w nich jest zgłoszenie uczestnika do prowadzącego treningi i zgoda rodzica/opiekuna prawnego. Szczegółów udziela prowadzący zajęcia Łukasz Nojek.
Kontakt: e-mail lukasz_nojek@wp.pl lub tel. 513-398-664.
Oświadczenie uczestnika