HARMONOGRAM ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się na dużej sali gimnastycznej
(wejście od parkingu przy małej sali wyjście z dużej sali od ulicy Koneckiej).
Ze względu na zapewnienie bezpieczeństwa uczniów oraz rozpoczęcie budowy basenu brama wjazdowa na teren szkoły będzie zamknięta. Prosimy
o korzystanie z parkingu przy Orliku lub parkingu przy ulicy Koneckiej. Proszę stosować się do wszystkich zaleceń sanitarno – epidemiologicznych (zachowanie odległości, maseczki itp.)
8:00 – udział we Mszy św.
9:00 – VIII klasy ( przekazanie sztandaru)
11:00 – VII klasy
11:30 – VI klasy
12:00 – V klasy
12:30 – IV klasy
13:00 – III klasy
13:30 – II klasy
14:00 – I klasy
Dzieci oddziałów przedszkolnych pozostają w domu. Dokumenty odbierają rodzice. Wszyscy z wyjątkiem absolwentów mogą odebrać świadectwa do 4 września 2020 roku w sekretariacie szkoły.
Zaświadczenia o wynikach z egzaminu będą dopiero po 31 lipca 2020 r. informacja będzie na stronie szkoły.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Ogłoszenia, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.