ZEBRANIA Z RODZICAMI

Szanowni Rodzice!
W związku z sytuacją pandemii, z zaleceniami i wytycznymi MEN, Ministerstwa Zdrowia oraz GiS prosimy aby na zebranie związane z nowym rokiem szkolnym przybył tylko jeden rodzic lub opiekun dziecka.

Środa 26.08.2020r.

16.00 oddziały 0-I
17.00 oddziały II-III
Czwartek 27.08.2020 r.
16.00 oddziały IV – VI
17.00 oddziały VII – VIII

Prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci na zebranie. Przybycie w maseczkach.
Przy sprzyjającej pogodzie pragniemy spotkać się z Państwem na trybunach dużego boiska (zajęcie co drugie miejsce na trybunach).
Przy deszczowej pogodzie zapraszamy do dużej sali gimnastycznej.
Przed wejściem do szkoły należy przestrzegać wszelkich środków ostrożności tj. konieczność posiadania maseczek oraz zachowanie odległości co najmniej 1,5 m. Bezwzględnie przy każdym wejściu do szkoły, każda osoba ma obowiązek dezynfekcji rąk zgodnie z zamieszczoną przy wejściu procedurą. Prosimy bezpośrednio iść do wyznaczonej sali i nie przemieszczać się po terenie szkoły.
Tematyka spotkań:
Pozyskanie opinii na temat Procedury dotyczącej bezpieczeństwa zapobiegania i przeciwdziałania COVID-19 wśród uczniów, ich rodziców i pracowników Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie w trakcie prowadzonych zajęć w roku szkolnym 2020/2021 Regulamin covid-19 Prosimy zapoznać się z regulaminem i czekamy na ewentualne propozycje zmian.
Propozycje zachowań gwarantujących większe bezpieczeństwo.
Rodzice ze względu na obostrzenia sanitarne nie wchodzą do budynku szkolnego.
Odnowienie kontaktów z rodzicami telefonicznych i mailowych,
Rekomendacja szczepień przeciw grypie.
Nauczanie indywidualne – tylko zdalnie,
Nie ma wjazdu na teren szkoły.
W oddziałach edukacji wczesnoszkolnych prosimy o podpisanie worków i odzieży wierzchniej dzieci (ułatwi to przebieranie dzieci).
Do pobrania ze strony: Oświadczenie o stanie zdrowia dziecka i zgoda na pomiar temperatury.(Wkrótce zostanie zamieszczone)