WMUROWANIE KAMIENIA WĘGIELNEGO POD BUDOWĘ PIERWSZEGO W POLSCE BASENU PASYWNEGO ORAZ PASYWNEJ HALI SPORTOWEJ

Dnia 04.09.20202 Wojciech Ostrowski Burmistrz Sulejowa, Bartosz Borkowski przewodniczący Rady Miejskiej w Sulejowie, Renata Kumidaj Dyrektor Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie wraz z działaczami Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej, dokonali, na placu budowy pierwszego w Polsce basenu pasywnego oraz pasywnej hali sportowej,  uroczystego wmurowania kamienia węgielnego. W tej uroczystości wzięli udział m.in.: Marek Hertel – prezes Zarządu Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej, Bogusław Adamski – honorowy prezes Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej, dr Michał Waszczykowski – przedstawiciel PZPS, lekarz kadry narodowej, Sławomir Robert – trener, wychowawca medalistów Mistrzostw Świata i Europy w siatkówce plażowej w różnych kategoriach wiekowych (36 medali) oraz Janusz Pełka – prezes Ogólnopolskiej Federacji Akademia Minisiatkówki Plażowej.