DZIEŃ PAPIESKI

Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.

Wręczenie nagród w konkursach papieskich
W dniu 16 października 2020 przypada 42. rocznica wyboru Karola Wojtyły na Papieża Jana Pawła II. Uczciliśmy ten dzień wręczając naszym uczniom nagrody za udział konkursach zorganizowanych w związku z Rokiem Papieskim w 100. rocznicę urodzin Jana Pawła II.

Konkursy te były przeprowadzone wiosną, ale z powodu sytuacji epidemiologicznej i nauczania zdalnego wręczenie nagród odbyło się dopiero dziś i było doskonałą okazją do przypomnienia rocznicy wyboru naszego Patrona na Stolicę Piotrową. Na zdjęciach laureaci konkursu- uczniowie Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie

Tu będzie galeria;)

mgr Bożena Pawlik

Ten wpis został opublikowany w kategorii Informacje, Ogłoszenia, Wydarzenia. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.