KOCHANI UCZNIOWIE

Dzisiaj dotarły do mnie niepokojące informacje, że podczas zajęć zdalnego nauczania wielu z Was przeszkadzało nauczycielom prowadzącym zajęcia i swoim kolegom, którzy chcieli owocnie wykorzystać czas nauki. Jeśli będą nadal miały miejsce takie sytuacje będę wnioskować o obniżenie ocen zachowania. Proszę o zrozumienie sytuacji. Jest bardzo zła sytuacja epidemiologiczna i musimy wszyscy ze zrozumieniem podchodzić do nowych obowiązków.
Moi Drodzy – My chcemy wypełnić swoje powołanie i postawieni w nowej rzeczywistości bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do swoich obowiązków. Oczywiście chcemy powrotu do szkół , spotkań z Wami. Niestety musimy sprostać wyzwaniu nauczania zdalnego.
Drodzy Rodzice.
Bardzo proszę o rozmowy z dziećmi na temat zachowania podczas zajęć.
Zajęcia odbywają się zgodnie z planem. Niestety mam bardzo wielu nauczycieli na zwolnieniach lekarskich i kwarantannie. Wtedy zajęcia się nie odbywają. Pozostałe zajęcia odbywają się normalnie lub są ograniczane czasowo ( troska by dzieci nie przebywały tak długo przed komputerem).
Mamy również kłopoty techniczne związane ze szkolną siecią internetową. Jeśli kłopoty będą nadal zezwolę nauczycielom prowadzić zajęcia w domu. Może ich sieć sprosta wyzwaniu.
Proszę o wyrozumiałość i cierpliwość.
Zgłoszone potrzeby sprzętu dla uczniów są realizowane.

Renata Kumidaj