MIKOŁAKI W ZERÓWCE

Piątek 4 grudnia 2020r był dla najmłodszych uczniów naszej szkoły wyjątkowy. W ten dzień dzieci – uczniowie klas 0a, 0b oraz 0c wraz z wychowawcami-p. Dutkiewicz, p. Brzezowską i p. Merk świętowały Mikołajki.

Na początku tygodnia uczniowie pisali/rysowali listy do świętego Mikołaja, szykowali świąteczne dekoracje, uczyli się piosenek o św. Mikołaju.

Dzieci wspólnie dekorowały choinkę, uczestniczyły w lekcji online- „Z wizytą u świętego Mikołaja”, pięknie wykonały także portrety i maski św. Mikołaja.

Jak się okazało wysiłek dzieci został nagrodzony.

W piątek w naszej szkole dominował głównie kolor czerwony, czapki Mikołajowe, rogi reniferów, stroje elfów itp., a wychowankowie otrzymali list – odpowiedź od świętego Mikołaja, a także drobne upominki.

Radość dzieci…bezcenna. 😊