WIGILIA OD SERCA

DYREKCJA I GRONO PEDAGOGICZNE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 im. JANA PAWŁA II ZAPRASZAJĄ UCZNIÓW, RODZICÓW, OPIEKUNÓW  NA

„4 WIGILIĘ Z SERCA”.

STARTUJEMY 19.12.2020r. O GODZINIE 17.00

         Tegoroczna, 4. już edycja WIGILII Z SERCA, rozpocznie się o godz. 17.00,
w sobotę, 19 grudnia, a zapleczem techniczno-realizacyjnym przedsięwzięcia będzie Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jan Pawła II w Sulejowie. Ze względu na panującą pandemię
i obowiązujące, w związku z tym, obostrzenia – przybierze ona formę zdalną. Zarówno sama transmisja, jak i licytacje odbędą się online.
Będzie to możliwe, dzięki ogromnemu zaangażowaniu pracowników firmy MOTIONFILMS z Uszczyna, którzy zrealizują to przedsięwzięcie czterema profesjonalnymi kamerami przy użyciu telewizyjnego miksera
i specjalnej scenografii na kanale YouTube
pod tym adresem.

Organizatorzy gromadzą już przedmioty, które zostaną zlicytowane podczas tego wydarzenia. „Pod młotek pójdą” m.in. książki, piłki, koszulki z autografami, świąteczne rękodzieło oraz obraz namalowany specjalnie na tę okazję. Cały dochód z licytacji zostanie przekazany na, pochodzącego z Sulejowa, podopiecznego FUNDACJI AVALON Patryka Wysmyka, który cierpi na nowotwór złośliwy – zwojaka zarodkowego współczulnego, czyli neuroblastomę IV stopnia z przerzutami do kości. Licytacje ubarwione będą, zarejestrowanymi wcześniej, występami uczniów jednostek oświatowych i wychowawczych z terenu gminy Sulejów.