WOŚP 2021

Uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sulejowie im. Jana Pawła II pokazali, że potrafią wesprzeć największą akcję charytatywną w naszym kraju.
Tym razem WOŚP zbierała pieniądze pod hasłem „Gramy z głową”. Na terenie Sulejowa uczniowie klas ósmych zbierali pieniądze do puszek.
Klasa VIII A : Patrycja Ptak, Oliwia Bałecka, Sara Majer, Natalia Olczyk, Maksym Szymański, Michał Szpiegowski, i Dawid Matyszewski. Klasa VIII B: Nikola Błaszczyńska, Roksana Firmowska, Amelia Nowak, Alma Kizino, Remigiusz Podlewski, Brajan Pyzia, Karol Kulbat, Szymon Opala, Adrian Leśniczuk i Radosław Klass.
Uczniowie naszej szkoły kolejny raz poświęcili swój wolny czas i w niedzielne przedpołudnie przyłączyli się do Orkiestry Jurka Owsiaka.
Naszym wolontariuszom składamy podziękowanie.