BAL KARNAWAŁOWY KLASY 0

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to niezwykły, długo wyczekiwany dzień. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w piątek, 5 lutego, kiedy w naszej szkole odbył się bal. Choć w tym roku nie mogliśmy bawić się wszyscy razem to jednak każda zerówka bawiła się w swojej klasie. Dzieci bawiły się pod czujnym okiem swoich wychowawców: 0A – Beata Dudkiewicz, 0B – Monika Merk, 0C – Magdalena Brzezowska.
Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Pojawiły się kotki, tygryski, małpki, misie. Oprócz nich nie zabrakło księżniczek, wróżek, rycerzy, piratów, Spider-Mana, Batmana i wiele, wiele innych postaci. Na sali, podczas pląsów, było bardzo wesoło oraz kolorowo. Uśmiech nie znikał
z dziecięcych twarzy, mimo chwilowego zmęczenia. Miłe chwile urozmaiciły przygotowane przez rodziców smakołyki.
Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym przedszkolakom. Bajkowa atmosfera na długo pozostanie
w pamięci naszych pociech.