PLEBISCYT NA NAJPOPULARNIEJSZEGO SPORTOWCA ZIEMI PIOTRKOWSKIEJ

Nikola Grzywacz naszą kandydatką do Plebiscytu

na Najpopularniejszego Sportowca Ziemi Piotrkowskiej w 2020 roku.

 Głosujemy od 15 do 22 lutego 2021 r. do godz. 12:00.

W Plebiscycie każda osoba może oddać głos za pomocą „reakcji” na Fanpage’u Powiatu Piotrkowskiego (link będzie udostępniony na stronie: www.powiat-piotrkowski.pl) pod zdjęciem naszej kandydatki Nikoli Grzywacz. Cały Fuks „gra” na Nikolę Grzywacz.

Nikola  Grzywacz jest nominowana do Plebiscytu na Najpopularniejszego sportowca Ziemi Piotrkowskiej 2020 roku. Nikola jest siatkarką Uczniowskiego Klubu Sportowego FUKS Sulejów działającego przy Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie. Zachęcamy do głosowania.

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego Fuks Sulejów.