KONKURS Z DORADZTWA ZAWODOWEGO ROZSTRZYGNIĘTY.

Uczniowie klas siódmych i ósmych Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie w ramach przedmiotu doradztwo zawodowe wzięli udział w konkursie

„ZAWODOWE DRZEWO GENEALOGICZNE MOJEJ RODZINY WE WSPÓŁCZESNEJ EUROPIE”

zorganizowanym przez Zespół  Szkół Centrum Kształcenia Ustawicznego w Sulejowie  we współpracy z  Punktem Informacji Europejskiej Europe Direct – Piotrków Trybunalski.

Celem konkursu było popularyzowanie wiedzy z zakresu zawodoznawczego w tym poznawanie środowisk pracy, zadań zawodowych oraz historii zawodowej rodziny, modelu pracy w obecnych realiach na tle współczesnej Europy.

Zadaniem uczniów było wykonanie pracy w formacie A3, techniką dowolną  drzewa genealogicznego ze wskazaniem historii zawodowej pracy i zadań wykonywanych przez członków rodziny.

Wyniki konkursu: Szkoła Podstawowa nr 1 w Sulejowie zajęła I miejsce.

Laureat – Dawid Matyszewski- uczeń kl VIII a

Wyróżnienie – Alicja Kuśmierska- uczennica kl VII c

Czekamy na wręczenie nagród.

Opiekun: Nina Cichoń