ETAP SZKOLNY KONKURSU Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO ROZSTRZYGNIĘTY !

Wśród uczniów naszej szkoły biorących udział w III Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Językowym ” Bilderidiome – Idiomy w Obrazach ” zostali wyłonieni zwycięzcy. Ich prace zawalczą na etapie ogólnopolskim. Organizatorem konkursu jest Towarzystwo Społeczno- Kulturalne Niemców Województwa Śląskiego w Tworogu oraz Zespół Szkolno – Przedszkolny w Boruszowicach.
W kategorii klas IV- VI zwyciężczynią została Maja Gliszczyńska, uczennica klasy 5b. Z kolei uczennica klasy 7c Nikola Balasińska będzie reprezentowała naszą szkołę w kategorii klas VII – VIII.
Pod opieką nauczyciela języka niemieckiego p. Emilii Sędek uczniowie przygotowali swoje prace konkursowe ilustrując wybrany przez siebie idiom odpowiadający tematyce kategorii wiekowej.
Zwycięzcom gratulujemy oraz życzymy powodzenia na etapie ogólnopolskim.