OGŁOSZENIE DLA DZIECI, RODZICÓW, OPIEKUNÓW, NAUCZYCIELI

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie informuje, że od 4 maja powrót dzieci do szkół ma być podzielony na etapy, ale wszystkie klasy wrócą do nauczania stacjonarnego w maju.

Na początek już od 4 maja do nauczania hybrydowego (stacjonarnego/zdalnego) wracają klasy I-III nauczania wczesnoszkolnego.
Od 15 maja zaplanowano powrót do nauki hybrydowej dla klas IV – VIII szkół podstawowych.
Od 29 maja do nauki stacjonarnej mają wrócić wszyscy uczniowie.
Kolejny komunikat, co do nauki hybrydowej w naszej szkole pojawi się w przyszłym tygodniu do 7 maja. Będzie w nim harmonogram o pracy poszczególnych klas IV- VIII z podziałem na pracę zdalną i stacjonarną.
Od 4 maja prosimy rodziców nauczania wczesnoszkolnego o oddawanie wypożyczonych laptopów. Pilnie!

Dziękujemy Dyrekcja