CHŁOPCY Z NASZEJ SZKOŁY VICE MISTRZEM WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO W TURNIEJU

„Mała piłkarska kadra czeka”
25 maja w Opocznie odbyły się zawody wojewódzkie piłki nożnej w ramach turnieju Ludowych Zespołów Sportowych „Mała piłkarska kadra czeka”. W finale wojewódzkim udział wzięło 11 drużyn podzielonych na trzy grupy. Nasza Szkoła w grupie wylosowała drużyny z Kleszczowa i Burzenina. Po dwóch zaciętych pojedynkach wygranych kolejno 4-3 z Kleszczowem i 3-2 Burzeninem.
Zwycięzcy trzech grup kolejno Mokre Mokrsko, Opoczno i Sulejów utworzyły grupę, w której rozegrały się finały o czołowe miejsca. Wyniki meczów:
Mokrsko- Sulejów 2-2
Opoczno- Mokrsko 2-0
Opoczno- Sulejów 0-0
1. Opoczno 4 2-0
2. Sulejów 2 2-2
3. Mokrsko 1 2-4
Wyniki jakie osiągnęli nasi zawodnicy wystarczyły do zajęcia drugiego miejsca w województwie łódzkim. Skład drużyny: Pyzia Olivier, Król Kacper, Malarz Mateusz, Chwedoruk Denis, Szkatulski Filip, Kuźnia Filip, Bogusławski Cyprian, Gawin Seweryn i Olczyk Dawid. Opiekę nad zawodnikami podczas rozgrywek sprawował Łukasz Nojek.