TURNIEJ ZA TURNIEJEM

Turniej za turniejem
na obie
ktach Centrum Sportów Plażowych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulejowie

W dniach 19,20 czerwca 2021r. na obiektach Centrum Sportów Plażowych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulejowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Juniorek i Juniorów w Siatkówkę Plażową. W rozgrywkach startowało 12 drużyn męskich i 17 drużyn damskich. Z klubu UKS FUKS Sulejów startowało 6 drużyn. Organizatorem był Łódzki Związek Piłki Siatkowej.
W dniu 20 czerwca 2021r. na równolegle z finałem Mistrzostw Województwa Łódzkiego Juniorek i Juniorów w siatkówkę odbył się Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet wpisany w cykl turniejów siatkówki plażowej organizowany przez UKS FUKS Sulejów. W rozgrywkach startowało 18 drużyn.
W dniach 22, 23 czerwca 2021r. odbyły się Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Kadetek
w Siatkówkę Plażową. W rozgrywkach startowało 38 drużyn. Z klubu UKS FUKS Sulejów startowało 10 drużyn. Organizatorem był Łódzki Związek Piłki Siatkowej.
W dniach 25,26,27 czerwca 2021 na odbyły się Mistrzostwa Polski Niesłyszących
w Siatkówkę Plażową Kobiet i Mężczyzn. W rozgrywkach startowało 12 drużyn damskich i 8 drużyn męskich. Organizatorem był Polski Związek Sportu Niesłyszących.
Kolejne imprezy sportowe na naszych obiektach to:
21-23. O7 – Mistrzostwa Polski Młodzików w Siatkówkę Plażową.
09-14.08 – Mistrzostwa Świata Niesłyszących.
25-29.08 – Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów w Piłce Ręcznej Plażowej
Cieszy nas fakt, że te imprezy odbywają się na terenie Centrum Sportów Plażowych Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Sulejowie, gdyż jest bardzo dużo pozytywnych opinii
o naszych obiektach nie tylko w Województwie Łódzkim ale także w Polsce. Przekłada się to na promocję Gminy Sulejów.