ŚWIAT NASZYCH PRZODKÓW

AGENCJA  ARTYSTYCZNA  PRO-ART-KRAK tel. 607-33-27-50
AGENCJA  ARTYSTYCZNA  INWEST-ART tel. 692-16-93-97

ŚWIAT  NASZYCH

PRZODKÓW

ZWYCZAJE  I  OBYCZAJE

PATRIOTYZM,   WSPÓLNOTA,   ŚMIERĆ,

RODZINA,   DOM,   WIARA

PROGRAM PRZEZNACZONY DLA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ JAKO UZUPEŁNIENIE

WIEDZY Z HISTORII I JĘZYKA POLSKIEGO

 

UDZIAŁ  BIORĄ:

WOJCIECH  HABELA

JACEK  LECZNAR

 

To afisz reklamujący spektakl teatralny, który odbył się w naszej szkole w dniu 19 października. Na widowni zasiedli nauczyciele oraz uczniowie klas IV – VIII, którzy kolejny raz mogli wziąć udział w niecodziennej lekcji języka polskiego i historii. Wspaniała gra aktorów, ruch sceniczny oraz efekty dźwiękowe to elementy wymieniane przez uczniów po spektaklu jako wyjątkowo atrakcyjne i zaskakująco ciekawe.

Bez echa nie może przejść sama treść widowiska. PATRIOTYZM,   WSPÓLNOTA, RODZINA,   DOM,   WIARA  to najważniejsze wartości dla każdego pokolenia Polaków.

ORGANIZATORZY