IGRZYSKA DZIECI SZS – TENIS STOŁOWY 2021

13 października w SP w Przygłowie rozegrano Gminny Turniej Tenisa Stołowego w 2 kategoriach wiekowych osobno dla dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę w starszym roczniku reprezentowali: Ciołkowski Maks i Biernacki Marcel, którzy ostatecznie zajęli II miejsce. Młodsi chłopcy: Malarz Mateusz i Stobiecki Wiktor zdobyli miejsce I i awansowali do rozgrywek powiatowych. Dziewczęta: Czerwińska Lena, Pyzia Milena i Leśniak Nikola również wygrały w swojej grupie I miejsce. Leski Wojciech zawodnik rezerwowy wygrał rozgrywki pozakonkursowe. Każda drużyna otrzymała pamiątkowe dyplomy.

4 listopada w SP w Gorzkowicach w Mistrzostwach Powiatu Piotrkowskiego oprócz gospodarzy i naszej drużyny chłopców udział wzięły szkoły z Milejowa, Straszowa i Moszczenicy. Ostatecznie po emocjonujących pojedynkach w grach singlowych i deblach nasza reprezentacja w składzie Malarz Mateusz, Stobiecki Wiktor i Szmigielski Adam, który zastąpił W. Leskiego zajęła III miejsce i wróciła do szkoły z pucharem.
Ze względu na kwarantannę w turnieju nie mogła wziąć udziału reprezentacja naszych dziewcząt. Opiekunem była p.Liliana Morawska

Wszystkim uczniom gratulujemy!!!