PODSUMOWANIE KONKURSU PLASTYCZNEGO PT. „MALARSKA INTERPRETACJA WIERSZA JESIEŃ”

Z przyjemnością informujemy, że konkurs plastyczny pt. „Malarska interpretacja wiersza Jesień” J. Czechowa został rozstrzygnięty. Celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na piękno przyrody w różnych odcieniach jesieni; dobór odpowiedniej kolorystyki do treści wiersza; umiejętne ukazanie nastroju wypływającego z wiersza. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas IV- VII uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie.
Komisja konkursowa wyłoniła następujących laureatów:

Tymoteusz Lachowski – kl. IV B

Patrycja Ptak – kl. V A

II MIEJSCE
Amelia Jasek -kl. VI A

Magdalena Ozga – kl. V B

Oliwia Surowy – kl. V A

III MIEJSCE
Michał Ozga -kl. IV A

Julita Moruś – kl. VII C

Filip Rafke – kl. V B

WYRÓŻNIENIE
Nikola Krawętek – kl. IV B
Alicja Sławińska – kl. IV B
Kornelia Kafar – kl. V A
Piotr Ryszka – kl. V B
Adam Olczyk – kl. VI A
Nikola Stępińska – kl. VII A
Daria Stępień -kl. VI A
Dawid Olczyk – kl. VII B
Aleksandra Skoczypiec – -kl. IV B

Dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i wzięli udział w konkursie. Zwycięzcom gratulujemy i zachęcamy do wzięcia udziału w kolejnych konkursach. Laureaci otrzymają dyplomy oraz upominki.
Zachęcamy do obejrzenia wystawy pokonkursowej w naszej Szkolnej Galerii oraz czerpania radości z ciepłej atmosfery złotej jesieni, którą tworzą nasze obrazy.
Nauczyciel plastyki
Violetta Binkowska