WICEMISTRZ POWIATU PIOTRKOWSKIEGO .

Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie po wygraniu eliminacji gminnych wzięła udział w dniu 22.11.2021r. w rozgrywkach na szczeblu powiatowym w Woli Krzysztopolskiej. Po zaciętych meczach uległa(1:2) tylko drużynie z Łęk Szlacheckich i została wicemistrzem Powiatu piotrkowskiego w unihokeju w roczniku 2007/2009.
Skład reprezentacji SP1: Sandra Cejnuk(kapitan), Oliwia Papiernik, Nikola Balasińska, Marlena Domaradzka, Alicja Kuśmierska, Paulina Miłak,
W tym samym dniu reprezentacja chłopców Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie po wygraniu eliminacji gminnych wzięła udział również w rozgrywkach na szczeblu powiatowym w Woli Krzysztopolskiej i zajęła III miejsce.
Skład reprezentacji SP 1:Marcel Biernacki (kapitan) Denis Chwedoruk, Dorian Pardel, Maksymilian Twardowski, Maksymilian Ciołkowski, Mikołaj Warych, Szymon Franczak, Wiktor Bojarczuk, Adam Kłych.

Gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne.