MISTRZYNIE POWIATU PIOTRKOWSKIEGO .

Reprezentacja dziewcząt Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie po wygraniu eliminacji gminnych wzięła udział w dniu 24.11.2021r. w rozgrywkach na szczeblu powiatowym
w Woli Krzysztoporskiej. Po zaciętych meczach i wielu chwilach decydujący o wszystkim została Mistrzem Powiatu piotrkowskiego w unihokeju w roczniku 2009 i młodsze.
1 miejsce SP1 Sulejów
2 miejsce SP Łęki Szlacheckie
3 miejsce SP Wola Krzysztoporska

Skład reprezentacji SP1: Aleksandra Bojarczuk(kapitan), Lena Budkowska, Lena Czerwińska, Nela Nowak, Lena Suchnicka, Oliwia Natkańska, Paulina Dzianach, Leśniak Nikola, Daria Stępień
Dziewczęta czeka kolejny turniej już na szczeblu wojewódzkim dnia 06.12. 2021r. w Opocznie

Wicemistrzowie Powiatu piotrkowskiego
W tym samym dniu reprezentacja chłopców rocznik 2009 i młodsi Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie po wygraniu eliminacji gminnych również wzięła udział w rozgrywkach na szczeblu powiatowym w Woli Krzysztoporskiej. Bo bardzo zaciętych i trudnych meczach zajęła II miejsce tym samym została wicemistrzem Powiatu piotrkowskiego
1 miejsce SP Łęki Szlacheckie
2 miejsce SP1 Sulejów
3 miejsce SP Wola Krzysztoporska

Skład reprezentacji SP 1: Paweł leski(kapitan), Oliwier Ałaszewski, Urbański Adam, Malarz Mateusz, Stobiecki Wiktor, Antosik Dariusz, Olczyk Dawid, Gawin Seweryn, Witkowski Kuba, Cyprian Bogusławski, Kacper Stolarek, Kuba Błaszczyk, Bartosz Banaszczyk, Bartłomiej Piechura.

Gratulujemy sukcesów życzymy kolejnych