NASZE DZIEWCZĘTA TRZECIE W WOJEWÓDZTWIE PIŁCE RĘCZNEJ IGRZYSK DZIECI

6 grudnia odbyły się zawody w ramach Mistrzostw województwa łódzkiego w mini piłce ręcznej w kategorii dziewcząt Igrzysk Dzieci rocznik 2009 i młodsi.
W hali sportowej „Relax” w Piotrkowie Trybunalskim rywalizowało 6 najlepszych drużyn dziewcząt z całego województwa podzielonych na 2 grupy. W rywalizacji grupowej nasze dziewczęta wygrały z SP Jedlno 12-1 i przegrały z SP Rossoczyce 5-8. Zajmując drugie miejsce w grupie przystąpiły do meczu o trzecie miejsce z SP nr 16 w Pabianicach. Pomimo trudności udało się zwyciężyć 8-3 i tym samym zdobyć brązowy medal mistrzostw województwa łódzkiego w piłce ręcznej dziewcząt Igrzysk Dzieci.
Grupa A
SP 1 Sulejów- SP Jedlno 12-1
SP 1 Sulejów- SP Rossoczyce 5-8

Mecz o III miejsce
SP 1 Sulejów- SP 16 Pabianice 8-3

Skład SP 1 Sulejów: Oliwia Natkańska, Paulina Dzianach, Aleksandra Bojarczuk, Nela Nowak, Nela Budkowska, Amelia Jasek, Lena Czerwińska, Lena Szuchnicka, Daria Stępień, i Liliana Radomiak. Opiekunem jest Łukasz Nojek.