KONKURS PLASTYCZNY „BEZPIECZNIE NA WSI”

Konkurs Plastyczny „BEZPIECZNIE NA WSI”
KRUS jest organizatorem XII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci pod hasłem
„BEZPIECZNIE NA WSI MAMY, BO RYZYKO UPADKÓW ZNAMY”

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do edukacyjnego konkursu o bezpieczeństwie na wsi.
Celem konkursu jest promowanie pozytywnych zachowań związanych z pracą i zabawą na terenach wiejskich, poszerzenie wiedzy z zakresu bhp w rolnictwie, a także rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań , wrażliwości estetycznej oraz indywidualnych zdolności twórczych.
Do konkursu przystąpiła bardzo duża grupa naszych uczniów
klas I- VIII
W eliminacjach szkolnych zwycięzcami są i to Ci uczniowie reprezentują naszą szkołę w dalszym etapie konkursu.

W I grupie wiekowej -klas 0- III

Filip Kwapisz – uczeń kl. III a
Lena Świstak – uczennica kl. III a

W II grupie wiekowej – klas IV – VIII

Tymoteusz Lachowski – uczeń kl. IV b
Maja Antosik – uczennica kl. IV b
Olga Matusiak – uczennica kl. IV b
Liwia Derewońko- uczennica kl. IV b

Dziękujemy wszystkim uczniom za bardzo duże zaangażowanie i pięknie zinterpretowanie plastyczne ważnego tematu o bezpieczeństwie pracy i zabawy na wsi.
opiekun Violetta Binkowska