POJEDZIEMY W CUDNY KRAJ Z MARIĄ KONOPNICKĄ

28 kwietnia 2022r. w bibliotece szkolnej podsumowaliśmy konkurs czytelniczo-plastyczny, pod hasłem Pojedziemy w cudny kraj, dedykowany uczniom klas I-V. Celem przedsięwzięcia było popularyzowanie czytelnictwa wśród uczniów, zachęcanie ich do częstszego odwiedzania biblioteki, zainteresowania książką, wyrabianie nawyku systematycznego czytania oraz przybliżenie twórczości patronki roku 2022 Marii Konopnickiej.
Bardzo dziękujemy uczestnikom za przeczytanie wybranych utworów pisarki i wykonanie do nich ilustracji. Uczniowie realizowali swoje projekty, wykorzystując różne techniki, bardzo pomysłowo, kreatywnie i starannie.

Przyznano nagrody w dwóch kategoriach:
klas III – IV
I miejsce Tymek Lachowski kl. 4 b
II miejsce Krystian Gnyp kl. 3 b
III miejsce Alicja Sławińska kl. 4 b
klas I – II
I miejsce Jadwiga Rusiecka kl. 2 b
II miejsce Nadia Hoffer kl. 2 b
III miejsce Iza Olczyk kl. 1 b
III miejsce Madzia Pawłowska kl. 1 c
oraz
wyróżnienie Lena Sarlej kl. 2 b
wyróżnienie Kornel Ząbecki kl. 2 a
wyróżnienie Filip Kowalski kl. 2a

Gratulujemy nagrodzonym i wszystkim uczestnikom za wspaniałe prace 😊😊😊