DZIĘKUJEMY! DZIĘKUJEMY! „WSPOMÓZ PSIAKA LUB KOCIAKA”

„WSPOMÓZ PSIAKA LUB KOCIAKA”
pod takim hasłem przebiegała zbiórka artykułów dla zwierząt znajdujących się pod opieką Schroniska w Piotrkowie Trybunalskim.
Uczniowie klasy VIII b z wychowawczynią przeprowadzili w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie zbiórkę potrzebnych produktów dla „milusińskich”, którzy są w potrzebie i czekają na swojego Pana, Opiekuna i Przyjaciela.
Zbieraliśmy karmę dla szczeniąt i kociąt, oraz dla dorosłych psów i kotów, psie przysmaki, zabawki dla czworonogów, legowiska, smycze, obroże, miski, podkłady chłonne, papierowe ręczniki, rękawiczki itp.
Uczniowie klasy VIII b z wielkim zaangażowaniem i oddaniem czekali na każdy przyniesiony dar od swoich kolegów i koleżanek z każdej klasy 0-VIII i obdarowywali ich słodkim podarunkiem.
Całym sztabem akcji charytatywnej kierowali uczniowie: Wojciech Bielenik, Jakub Szymkiewicz, Tomasz Hinke, Daniel Pyzia, Marcin Moruś, Arkadiusz Chamernik
Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Bielenika- Tatusia naszego ucznia, który zawiózł samochodem wszystkie produkty do Schroniska dla Zwierząt w Piotrkowie Trybunalskim.
Dziękujemy wszystkim, którzy pokazali, że miłość i szacunek dla zwierząt jest w życiu ważne , a podopieczni czują się bezpiecznie.