UCZEŃ SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W SULEJOWIE LAUREATEM II MIEJSCA W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE Z JĘZYKA NIEMIECKIEGO

W czerwcu bieżącego roku uczniowie klas VIII a i VIII d wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Niemieckiego.
Organizatorem konkursu była Bernardyńska Szkoła Podstawowa w Łodzi. Hasłem przewodnim konkursu było : ” Die günstigste Werbung, ist der zufriedene Kunde ”.
Uczestnicy przygotowali hasła reklamowe obiektu lub produktu z danego kręgu tematycznego.
Ich zadaniem było stworzyć hasło reklamowe w języku niemieckim i przedstawić jego wizualizację w ciekawej formie graficznej.
Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy a laureatem II miejsca w kategorii klas VII – VIII został uczeń klasy VIII a Jakub Kiełtyk.
Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie a zwycięzcy serdecznie gratuluję.

Opiekun : Emilia Sędek