KOMUNIKAT Z ZAWODÓW SPORTOWYCH.

Reprezentacja Szkoły Podstawowej nr1 im. Jana Pawła II w Sulejowie w dniu 21.09.2022r. w Wolborzu brała udział w Indywidualnych Biegach Przełajowych Powiatu Piotrkowskiego rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci (rocz. 2010 i mł.) oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej (rocz. 2008 – 2009) organizowanych w ramach kalendarza imprez sportowych Szkolnego Związku Sportowego.
Naszą szkołę reprezentowali:
Igrzyska Dzieci – Patrycja Ptak, Nikola Leśniak, Nadia Polinceusz, Oliwia Surowy, Mateusz Kielanowski, Cyprian Bogusławski, Jakub Błaszczyk,
Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Nela Nowak, Nela Budkowska, Aleksandra Bojarczuk, Daria Stępień, Wiktor Stobiecki, Oliwier Chmielewski.
Bardzo dobre III miejsce zajęli w swoich kategoriach Nela Nowak oraz Mateusz Kielanowski i awansowali tym samym do zawodów wojewódzkich, które odbędą się 29.09.2022r. w Uniejowie.
Gratulujemy sukcesu.