HISTORYCZNY SUKCES UCZNIÓW I NAUCZYCIELI SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. JANA PAWŁA II W SULEJOWIE

Szkoła Podstawowa nr 1 im. Jana Pawła II w Sulejowie zajęła I miejsce w kategorii: Igrzyska Dzieci Rocznik 2009 i młodsi , oraz II miejsce w kategorii Igrzyska Młodzieży Szkolnej Rocznik 2007-2008 w ramach rozgrywek sportowych Szkolnego Związku Sportowego w Powiecie Piotrkowskim w roku 2021/2022. Jest to ogromny sukces naszych uczniów oraz nauczycieli zważywszy jak wiele wyzwań stało przed nimi. Startowali w 46 dyscyplinach sportowych SZS rywalizowały z 2500 tysiąca dzieci i młodzieży z 40 szkół podstawowych z 11 gmin Powiatu Piotrkowskiego. Nagrody odbierali uczniowie oddziału sportowego klasy 6a Nikola Leśniak i Wojciech Leski, rodzic Pani Katarzyna Leska, nauczyciele wychowania fizycznego Liliana Morawska, Grzegorz Ruciński. Za zajęcie I miejsca szkoła otrzymała bon na kwotę 1200 zł zaś za zajęcie II miejsca bon na kwotę 1000 zł na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Brawo, gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.